login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS Chałupki - strona nieoficjalna
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Terminarz rozgrywek
Galeria
Najnowsza galeria
HERB
Ładowanie...
Kalendarium
29
03-2024
piątek
30
03-2024
sobota
31
03-2024
niedziela
01
04-2024
pon.
02
04-2024
wtorek
03
04-2024
środa
04
04-2024
czwartek
Statystyki drużyn
Informacje o drużynie:
GKS Dąb Gaszowice II
brak wprowadzonych informacji o drużynie
Statystyki zbiorcze drużyny
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Pkt.
Bramki
Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA
11
3
1
7
10
18-36
-18
SPOTKANIA U SIEBIE
5
2
1
2
7
8-17
-9
SPOTKANIA WYJAZDOWE
6
1
0
5
3
10-19
-9
Statystyki spotkań drużyny
Kolejka
Gospodarz
Gość
Wynik
1
LKS Chałupki
GKS Dąb Gaszowice II
1:3
2
GKS Dąb Gaszowice II
KS Narzód Borucin
0:8
3
LKS Pstrążna
GKS Dąb Gaszowice II
3:1
4
GKS Dąb Gaszowice II
LKS Brzezie
1:1
5
LKS Bieńkowice
GKS Dąb Gaszowice II
4:0
6
GKS Dąb Gaszowice II
LKS Lyski
1:0
7
LKS 07 Markowice
GKS Dąb Gaszowice II
2:1
8
GKS Dąb Gaszowice II
LKS Zabełków
1:5
9
LKS Pawłów
GKS Dąb Gaszowice II
5:3
10
GKS Dąb Gaszowice II
KS Pietraszyn
5:3
11
LKS Strzelec Rzuchów
GKS Dąb Gaszowice II
4:2
Statystyki bramek
Wszystkie
U siebie
Na wyjeździe
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Strzelone gole
18
1.64
8
1.60
10
1.67
Stracone bramki
36
3.27
17
3.40
19
3.17
Podsumowanie drużyny
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
Bramki
RAZEM
3 (27.27%)
1 (9.09%)
7 (63.64%)
18 - 36 [-18]
U SIEBIE
2 (40.00%)
1 (20.00%)
2 (40.00%)
8 - 17 [-9]
WYJAZD
1 (16.67%)
0 (0.00%)
5 (83.33%)
10 - 19 [-9]
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Wyniki
Ostatnia kolejka 11
LKS Brzezie
2:2
LKS Wicher Płonia R - rz
LKS Bieńkowice
3:2
LKS Pstrążna
LKS Lyski
1:8
KS Narzód Borucin
LKS 07 Markowice
0:3
LKS Chałupki
LKS Zabełków
3:1
LKS Płomień Siedliska
LKS Pawłów
2:1
LKS Samborowice
KS Pietraszyn
0:3
LKS Studzienna
LKS Strzelec Rzuchów
4:2
GKS Dąb Gaszowice II
Tabela ligowa
Racibórz
1.
LKS Studzienna
29
2.
KS Narzód Borucin
26
3.
LKS Brzezie
22
4.
LKS Chałupki
21
5.
LKS Pawłów
21
6.
LKS Zabełków
17
7.
LKS 07 Markowice
15
8.
LKS Bieńkowice
14
9.
LKS Strzelec Rzuchów
13
10.
LKS Płomień Siedliska
12
11.
LKS Wicher Płonia R-rz
12
12.
LKS Lyski
11
13.
LKS Samborowice
10
14.
LKS Pstrążna
10
15.
GKS Dąb Gaszowice II
10
16.
KS Pietraszyn
5